прийом осіб з обмеженими фізичними можливостями до Харківського обліково-економічного технікуму-інтернату ім. Ф.Г. Ананченка

Харківський обліково-економічний технікум-інтернат ім. Ф.Г. Ананченка оголошує прийом студентів (інвалідів І, ІІ гр. та дітей-інвалідів) на 2013-2014 навчальний рік на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста за спеціальностями: «Бухгалтерський облік», «Соціальна робота».

На денне відділення

Приймаються особи, віком до 35 років, які не мають протипоказань за станом здоров’я, з базовою або повною загальною середньою освітою. Студенти денного відділення в період навчання в технікумі знаходяться на державному утриманні, крім того, одержують стипендію. Технікум має гуртожиток на 250 місць, надання місць у гуртожитку гарантовано. В гуртожитку є медичний пункт, спортивна кімната з тренажерами, душові кімнати, кімнати гігієни для дівчат та кімнати для приготування їжі.

На заочне відділення

Приймаються особи з повною загальною середньою освітою на навчання за контрактом, вартість навчання за рік – 2050 грн. (станом на 2012 рік).

Початок прийому заяв та документів:

1 липня 2013 року

Закінчення прийому заяв та документів:

-         від осіб, які мають складати вступні випробування, що проводить технікум: 20 липня 2013 року;

-         від осіб, які не складають вступні випробування: 31 липня 2013 року.

Вступні іспити

З 21.07.2013 року по 31.07.2013 року

освіта

Спеціальність «Бухгалтерський облік»

Спеціальність «Соціальна робота»

Денне відділення

Заочне відділення

Денне відділення

Заочне відділення

базова

1.Українська мова (диктант)

2.Математика (тест)

1.Українська мова (диктант)

2.Історія України (тест)

повна

1.Українська мова та література (тест)

2.Математика або Історія України (тест)

1.Українська мова та література (тест)

2.Математика або Історія України (тест)

1.Українська мова та література (тест)

2 Історія України або географія (тест)

1.Українська мова та література (тест)

2 Історія України або географія (тест)

До заяви вступник додає:

-         Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти – оригінал і копію;

-         Медичну довідку за формою № 086-о, № 063 (про проведення всіх щеплень)- оригінал або завірену копію;

-         Документ про базову або повну загальну середню освіту та додаток до нього – оригінал і 2 копії;

-         Ідентифікаційний код – 5 копій;

-         Паспорт (або свідоцтво про народження) – 5 копій;

-         Військовий квиток або посвідчення про приписку до призивної дільниці – оригінал та копію;

-         Шість кольорових фотокарток роз. 3 х 4 см.

Інші документи подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів.

День відкритих дверей: 25 травня 2013 року, початок о 10.00 год.

Адреса технікуму: 61064 м. Харків вул. Полтавський шлях, 133; м. «Холодна гора»

Тел. 370-41-51. 370-30-52. 370-31-43. 770-15-64. 066-30-41-382

Сайт: khoeti.com.ua