Ціни та норми для нарахування субсидій та пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу на 2013 рік

Управління соціального захисту населення Путивльської райдержадміністрації повідомляє, що згідно постанови КМУ від 23.04.2012     № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» починаючи з 2013 року граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу індексуються на коефіцієнт. Таким чином, граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання у 2013 році пільг і житлових субсидій населенню на їх придбання мають визначатися виходячи із обсягу видатків, передбаченого в державному бюджеті місцевим бюджетам на зазначену мету, з урахуванням встановленого прогнозного індексу споживчих цін.

Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу на 2013 рік складають: К=104,8/100=1,048

ТП=950*1,048=995,60 грн.

СГ=121,88*1,048=127,73 грн.

Мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг готівкою – одна тонна твердого палива та один балон скрапленого газу на домогосподарство на рік. А для надання житлових субсидій – дві тонни  на домогосподарство на рік. Мінімальні норми забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій виходячи з розрахунку: два балони на рік на одну-дві особи, три балони – на три-чотири особи, чотири балони – на п’ять і більше осіб.

Для отримання пільг і житлових субсидій на відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу на 2013 рік громадяни повинні  звернутись до відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення з відповідною заявою та документами. Консультацію з даного питання Ви можете отримати безпосередньо в управлінні соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації за адресою вул.. Кірова 93 або за телефоном 5 41 36.