Про призначення пільг та субсидій

Призначення пільг та субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2011 році

Шановні мешканці Путивльського району!

Постановою Кабінету Міністрів України № 253 від 17.03.2011 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання у 2011 році пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" та розпорядженням голови обласної державної адміністрації № 230 від 31.03.2011, яке 14.04.2011 набуло чинності, затверджено мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких у 2011 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою.

Згідно цих законодавчих актів для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2011 році застосовуються такі граничні показники вартості твердого палива:

особам, які для опалення житлових приміщень використовують рідке пічне побутове паливо, пільги надаються виходячи з розрахунку вартості однієї тонни твердого палива, а субсидії для відшкодування витрат на його придбання – з вартості затвердженої у регіоні натуральної норми забезпечення населення твердим паливом.

Норма забезпечення населення твердим паливом становить 2,2 тони на сім’ю. Ціна однієї тони становить 696 гривень.

Норма забезпечення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання житлових субсидій на рік:

на одну-дві особи – два балони;

на три-чотири особи – три балони;

на п’ять і більше осіб – чотири балони.

Пільги надаються виходячи з норми 1 балону на рік на домогосподарство. Ціна одного балону становить 101 гривня.

Хто ще не отримав субсидій та компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу і не подав відповідної заяви, просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення з цього питання.