Заходи з питань соціальної політики, які проведені в Путивльському районі

25 квітня 2013 року під головуванням першого заступника голови Путивльської районної державної адміністрації Віктора Котенка проведені засідання: тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної  плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; робочої групи з питань  легалізації  виплати  заробітної плати та зайнятості населення та робочої групи  з контролю за своєчасним запровадженням підприємствами усіх форм власності, підприємцями-фізичними особами мінімальної заробітної плати та своєчасної виплати заробітної плати.

На засіданні тимчасової комісії розглянуті питання про стан  виплати  заробітної плати економічно активними підприємствами району та про стан розрахунків з бюджетом Пенсійного фонду України по сплаті єдиного соціального внеску.

На засіданні робочої групи по легалізації зайнятості заслухані звіти начальників Глухівської ОДПІ Головінського М.М. та управління Пенсійного фонду України в Путивльському районі Воронова В.М. про виконання у Путивльському районі розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 №359-р «Про затвердження заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення» за підсумками І кварталу 2013 року.            Начальник управління соціального захисту населення звітував про стан виконання завдань Програми зайнятості населення Путивльського району за підсумками І кварталу 2013 року.

На засіданні робочої групи з контролю за своєчасним запровадженням підприємствами усіх форм власності, підприємцями-фізичними особами мінімальної заробітної плати та своєчасної виплати заробітної плати підведені підсумки роботи за І квартал  2013 року.

За результатом роботи тимчасової комісії та робочих груп прийняті відповідні рішення. Контроль за виконанням протокольних рішень ведеться управлінням соціального захисту населення. Протокольні рішення виконуються.