Проведено І тур районного конкурсу «Кращий колективний договір»

На Сумщини упродовж останніх років поширюється позитивний досвід укладання колективних договорів та угод різних рівнів. За підсумками 2012 року в районі забезпечено охоплення колективними договорами 3670 працюючих, що складає 95,1 %  до облікової кількості штатних працівників.

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації 08 квітня 2013 року було проведено І тур районного конкурсу, в якому взяли участь підприємства, установи та організації району.

Під  час проведення конкурсу організаційним комітетом були враховані основні критерії щодо забезпечення на основі реалізації зобов’язань за колективним договором позитивної динаміки щодо продуктивної зайнятості працівників, рівня оплати праці, соціального розвитку підприємства та соціальних гарантій працюючих, створення безпечних та нешкідливих умов праці та створення належних санітарно-побутових умов, зниження рівня виробничого травматизму та кількості нещасних випадків, запобігання трудових спорів тощо.

За підсумками конкурсу переможцем визнаний державний професійно-технічний навчальний заклад «Путивльський  професійний ліцей» (директор Новобранний О.В.).

Матеріали переможця конкурсу направлені до обласного організаційного комітету Сумської  обласної ради профспілок для участі у ІІ обласному турі конкурсу.

Оргкомітет