Адміністрація Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату запрошує Вас пройти професійну реабілітацію молоді із числа інвалідів за спеціальностями:

1. Бухгалтерський облік (системи АПК) П2 1 і 2 курси денного відділення.
  2. Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення.
  3. Соціальна робота на 1 курс денного відділення.

Наш навчальний заклад є одним із небагатьох освітянських закладів, де здобувають освіту найнезахищеніші члени суспільства - діти-інваліди.

В ньому навчається близько 300 молодих людей-інвалідів, серед яких є сироти, напівсироти, члени сімей, що постраждали від аварії на ЧАЕС, соціально-незахищених родин, які потребують підтримки та соціального захисту.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.

Оздоровчо-реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети.

До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожит

УМОВИ ПРИЙОМУ:

Прийом до технікуму осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І-Щ груп та інваліди з дитинства) та вступників за кошти фізичних та юридичних осіб, які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) проводиться на І курс на конкурсній основі за результатами наступних вступних випробувань:

на спеціальність “Бухгалтерськийоблік”     -на спеціальність “Соціальна робота»

1.Українська мова - диктант;                       1.Українська мова - диктант;                                                                                             2.Математика - усно.                                                    2.Історія України - усно.

Категорії осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та II груп, діти-інваліди), які вступають до технікуму на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності «Бухгалтерський облік» та «Економіка підприємства» беруть участь у конкурсі щодо зарахування на навчання на власний вибір - з кількістю балів сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та математики, виданими у 2008,2009, 2010,2011,2012,2013 роках або з кількістю балів вступних випробувань із зазначених предметів за 100-бальною шкалою оцінювання від 100 до 200 балів.

Для конкурсного відбору вступників на основі повної загальної середньої освіти з числа інвалідів III групи і осіб, які вступають до технікуму за кошти юридичних та фізичних осіб, приймальною комісією навчального закладу зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, виданими у 2008,2009,2010,2011, 2012, 2013 роках з української мови і літератури та математики. Вступник допускається до участі в конкурсному відборі для зарахування на навчання, якщо кількість балів із загальноосвітніх предметів складає не нижче 124.Адреса технікуму: 32300 м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області, вулиця Годованця, 13. Тел. 3-26-51.3-26-72 Web-caйт: www.peti.km.ua

За додатковою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Путивльської РДА (м. Путивль, вул. Кірова, 93) кабінет №4 або за телефоном 5 53 49.