Навчання інвалідів в Сумському державному університеті

У відповідності до основних положень Закону України "Про основи соціального захисту інвалідів в Україні" та з метою забезпечення інвалідів соціальною, трудовою та професійною реабілітацією згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. № 70, Сумське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує осіб з обмеженими фізичними можливостями, яким індивідуальною програмою реабілітації передбачена професійна та трудова реабілітація, про можливість отримання вищої освіти для здобуття професії за дистанційною формою навчання в Сумському державному університеті за наступними напрямками підготовки:

"Правознавство"

"Економіка підприємства"

"Фінанси та кредит"

"Маркетинг"

"Менеджмент організацій"

"Інформатика"

"Інформаційні технології проектування"

Більш детальну інформацію з приводу даного питання зацікавлені особи з обмеженими фізичними можливостями можуть отримати у відділенні Фонду за телефоном (0542) 77-02-76