Про видачу бланк-вкладки до посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни ІІ-ІІІ групи періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше.

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 18.09.2012 № 5279-VІ (далі - Закон), який набрав чинності з 1 січня 2013 року, передбачає надання учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та інвалідам війни ІІ та ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Великої вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше, пільг, передбачених статтею 13 Закону для інвалідів війни І групи.

Дія Закону поширюється на учасників бойових дій та інвалідів війни ІІ і ІІІ груп, встановлення статусу яких пов‘язано з періодом Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Міністерством соціальної політики розроблено та Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 19.12.12 № 1166 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302", якою затверджено бланк-вкладку до посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни ІІ-ІІІ групи періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше. Відповідна бланк-вкладка вже надійшла до управління соціального захисту населення.

Вищевказаній категорій громадян для отримання бланк-вкладки до посвідчення УБД та інвалідів війни ІІ-ІІІ груп необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Путивльської РДА за адресою: м. Путивль, вул. Кірова, 93 каб. № 4. При собі мати паспорт, код, посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни ІІ чи ІІІ групи.