РЕАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА У ЛЮТОМУ 2013 РОКУ ПО СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Показник реальної заробітної плати, який характеризує рівень життя працівників, залежить, як від розміру номінальної заробітної плати, так і від рівня цін на предмети споживання та послуги.

За повідомленням Головного управління статистики впродовж останніх 12 місяців середня заробітна плата в Сумській області зросла на 7,8%, при цьому реальна заробітна плата, з урахуванням змін споживчих цін, відносно лютого 2012 року збільшилась на 9,4%.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року номінальна заробітна плата за січень – лютий 2013 року зросла на 9,0%, реальна заробітна плата – на 10,6%.

По Україні реальна заробітна плата порівняно з відповідним періодом минулого року у лютому 2013 року збільшилась на 9,1%, у січні – лютому 2013 року – на 9,6%, відносно січня ц.р. – на 1,6%.