ДІЯЛЬНІСТЬ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НА РИНКУ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ СУМЩИНИ У СІЧНІ–БЕРЕЗНІ 2013 РОКУ

За  повідомленням  Головного  управління статистики у   Сумській області,  у січні-березні 2013р. на ринку автотранспортних послуг Сумщини працювали 1019 фізичних осіб-підприємців, які здійснювали вантажоперевезення та маршрутні пасажироперевезення на всіх видах сполучення.

Упродовж січня-березня 2013р. автотранспортом фізичних осіб-підприємців доставлено замовникам 288,1 тис.тонн вантажів, що складає 89,3%  обсягів відповідного періоду 2012р. Слід відмітити, що половина загального обсягу вантажних автоперевезень виконана підприємцями у м.Суми та містах обласного підпорядкування.

Пасажирським автотранспортом фізичних осіб-підприємців з початку року перевезено 9724,4 тис. пасажирів, третина яких скористалася відповідними послугами в обласному центрі, 42,0% – в інших містах обласного підпорядкування, решта – на приміському та міжміському сполученнях. На маршрутах Сумщини приватні підприємці використовують 731 автобус.