ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ–БЕРЕЗЕНЬ 2013 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у березні 2013р. надання послуг підприємствам та населенню здійснювали 1042 профільних підприємства, з яких 624 функціонували у місті Суми.

Обсяг реалізованих послуг усім категоріям споживачів за січень–березень 2013р. перевищив 556 млн.грн., із яких  31,9% –  реалізовано населенню. Понад 60% загального обсягу послуг було реалізовано підприємствами м.Суми, майже чверть – підприємствами міст обласного підпорядкування.

Найбільший вплив на загальний обсяг послуг, наданих споживачам районів, справили результати діяльності підприємств Роменського та Сумського районів. За 3 місяця п.р. їх питома вага в загальному обсязі послуг по районам перевищила половину.

З початку року одному мешканцю області у середньому було реалізовано послуг на суму 487 грн. При цьому споживання послуг у територіальному розрізі суттєво відрізняється. Найбільше їх реалізовано мешканцям міст Суми (1238 грн.) і Конотопа (861 грн.) та Роменського району (815 грн.); найменше –у Глухівському – 5,4 грн., Великописарівському – 22,5 грн. та Охтирському районах – 23,6 грн.