ОПЛАТА НАСЕЛЕННЯМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У БЕРЕЗНІ 2013 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області,упродовж січня-березня 2013р. населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 298,7 млн.грн. (97,5% до суми нарахованих платежів).

Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Липоводолинському, Недригайлівському, Охтирському районах (125,0%-106,9%), найнижчий – у Лебединському районі, м.м. Шостка, Конотоп (91,1%-94,8%).

Заборгованість населення за надані послуги збільшилась з початку року на 7,8  млн.грн. і на кінець березня 2013р. становила 228,7 млн.грн.

Середній термін заборгованості населення області за житлово-комунальні послуги у березні становив 2,2 місяця. По містах Шостка і Суми цей показник перевищує середньообласний і становить відповідно 3,8 та 3,0 місяця.

У загальній сумі заборгованості майже половину складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання, 21,7% – за газопостачання, 17,1% – за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

На жителів м. Суми припадає більше половини заборгованості за житло та комунальні послуги. Борги жителів  м.Шостка склали 15,3% загальної суми заборгованості, м. Конотопа – 8,3%.