РЕАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА У БЕРЕЗНІ 2013 РОКУ ПО СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Реальна заробітна плата, як показник, що характеризує рівень життя працівників, залежить, як від розміру номінальної заробітної плати, так і від рівня цін на предмети споживання та послуги.

За даними Головного управління статистики за останні 12 місяців середня заробітна плата в Сумській області збільшилась на 8,6%, при цьому реальна заробітна плата, з урахуванням змін споживчих цін, відносно березня 2012 року зросла на 10,5%, лютого ц.р. – на 6,1%.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року номінальна заробітна плата за січень – березень 2013 року зросла на 8,9%, реальна заробітна плата – на 10,6%.

По Україні реальна заробітна плата порівняно з відповідним періодом минулого року у березні 2013 року збільшилась на 10,5%, у січні – березні 2013 року – на 9,9%, відносно лютого ц.р. – на 5,4%.