ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ТРАВНІ 2013

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–травні 2013р. 24,2 тис. сімей Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 2,1 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом 2012р. кількість сімей, яким призначено субсидії, збільшилась майже вдвічі.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім’ю у травні 2013р. становив 55,2 грн. Серед міст та районів найбільший розмір субсидії спостерігався у містах Суми, Охтирка та Глухів – понад 70 грн., Кролевецькому та Путивльському районах –понад 30 грн. У Липоводолинському районі він був найменший і складав 1 грн.

Фактично у травні 2013р. субсидії отримали 18,9 тис. сімей, з яких кожна п’ята проживає у м.Суми. На ці цілі держава спрямувала понад півмільйона гривень, майже половина яких припадає на жителів обласного центру.

За кількісним складом сімей-одержувачів субсидій у травні 2013р.переважають сім’ї з однієї особи, їх частка становила майже 90% загальної кількості сімей, що отримували субсидії. По Краснопільському, Лебединському та Конотопському районах частка таких сімей була вищою за середню.

Крім того, у січні–травні 2013р. 13,2 тис. сімей були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 9,6 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням побутового палива та скрапленого газу  на одну сім’ю у травні 2013р. становив близько 750 грн.

Кожна дев’ята з десяти сімей, що отримували субсидії цього виду – одинаки.