НАУКОВА ТА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2012 РОЦІ

Як повідомляє Головне управління статистики у Сумській області, у 2012р. виконання наукових та науково-технічніх робіт в Сумській області здійснювали 16 підприємств (організації). Загальний обсяг виконаних ними науково-технічних робіт становив 175,3 млн.грн, з якого 158,5 млн.грн. – виконано підприємствами обласного центру.

Упродовж року науковці Сумщини працювали над виконанням 1625 робіт, з них кожна третя – мала інноваційну спрямованість.

Основним джерелом фінансування внутрішніх витрат на виконання науково-технічних робіт були власні кошти підприємств – 76,0 млн.грн. та кошти організацій підприємницького сектору – 61,2 млн.грн. За рахунок державного бюджету профінансовано 22,1 млн.грн. витрат – ці кошти були спрямовані на виконання наукової частини державних програм з пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки. Половина бюджетного фінансування було витрачено на виконання фундаментальних досліджень у сфері технічних та природничих наук. Крім того, на дослідження та розробки у галузі технічних наук, було отримано 1,4 млн.грн. з іноземних джерел та 0,08 млн.грн. – з місцевих бюджетів.