З ТУРБОТОЮ ПРО КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК МОЛОДІ

За ініціативи та підтримки народного депутата України Андрія Деркача, з метою виховання в учнівської молоді дбайливого ставлення до духовних надбань українського народу, історії, культури рідного краю з 20 по 26 березня школярі з користю відпочивали у столиці України.

Делегацію склали 52 чоловік з семи північних районів області: Глухівського, Шостківського, Ямпільського, Конотопського, Кролевецького, Середино-Будського та нашого Путивльського районів.

З нашого району в поїздці взяли участь п’ятеро дітей з малозабезпечених сімей. Всі вони отримали незабутні враження від екскурсій та подорожі.

Екскурсійною програмою було передбачено відвідати історико-культурні місця Києва: Фунікулер, Андріївський узвіз, Михайлівський та Софіївський собори, природничий музей, музей Чорнобиля, музей авіації і космонавтики Київського політехнічного інституту, Національний музей художнього мистецтва України, Києво-Печерську Лавру та музей Великої Вітчизняної війни, а також планетарій, музей акваріумістики, Зимовий сад, музей хліба.

Діти мали змогу побувати в школі народних ремесел НЕНЦ. Для них були проведені майстер-класи з різьби по дереву, лозо-та соломо плетінню.

Незважаючи на природні умови, всі залишилися задоволені. З цієї поїздки вони повернулися збагачені не тільки духовно, а й завели собі нових друзів, навчилися жити в колективі, допомагати один одному.

Щира вдячність депутату Андрію Деркачу від дітей, батьків та педагогів за підтримку та розвиток учнівської молоді Сумщини.